תפריט
סל הקניות 0

שיטת הליקס ללימוד אנגלית

שיטת הליקס פותחה על מנת לטפל בכל תלמיד באופן אינדיבידואלי, לנהל את תהליך לימוד האנגלית שלו באופן אישי, ולקדמו בתהליך בהתבסס על הצרכים האישיים שלו, לפי קצב הלימוד האישי שלו, ותוך כדי טיפול בקשיים שלו בנושא אנגלית.

שיטת הליקס היא שיטת לימוד יסודית ומעמיקה, המיועדת לאתר את הנקודות החלשות של כל תלמיד במהלך הלימודים ולהעניק לו את הזמן הדרוש לתרגל אותן עד להתגברות על כל קושי.

במסגרת הלימודים בשיטה הזו, כל תלמיד מקבל תכנית לימוד אישית, בהתבסס על מבדקי רמה מקיפים, ולומד ומתרגל כל פרק בתכנית ככל שנדרש, עד שמשיג את המטרות של הפרק לפני שמתקדם לפרק הבא.

שיטת הליקס פותחה במשך למעלה מחמש עשרה שנים, לפי ניסיון של אלפי שעות עבודה עם דוברי עברית שביקשו ללמוד אנגלית, תוך כדי איתור המכשולים בתהליך לימוד אנגלית כשפה זרה ויצירת מספר פתרונות עבור כל מכשול.

לימודי אנגלית בשיטת הליקס מתנהלים באמצעות מערכת אינטר-אקטיבית אינטרנטית, הזמינה בכל עת ומכל מקום.

המערכת מכילה מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד המיועדים לבסס ולחזק את כל המיומנויות החיוניות להבנה ושימוש נכון בשפה האנגלית. כדי להכין את תכנית הלימוד האישית של כל תלמיד, מתבצע מבדק רמה מקיף בתחילת תקופת הלימוד העוזר לנו לקבל תמונת מצב האנגלית של התלמיד ולאתר את הנקודות שצריכות שיפור.

בדפים הבאים נציג מספר נושאים שקשורים לשיטת הליקס כדי לתת מידע מקיף לאלו שמבקשים ללמוד אנגלית בשיטת הליקס או מעוניינים בפרטים אודות השיטה:

לתחילת העמוד
מבצע

לא זמין

אזל במלאי