שיטת הליקס ללימוד אנגלית

שיטת הליקס פותחה על מנת לטפל בכל תלמיד באופן אינדיבידואלי, לנהל את תהליך לימוד האנגלית שלו באופן אישי, ולקדמו בתהליך בהתבסס על הצרכים האישיים שלו, לפי קצב הלימוד האישי שלו, ותוך כדי טיפול בקשיים שלו בנושא אנגלית.

שיטת הליקס היא שיטת לימוד יסודית ומעמיקה, המיועדת לאתר את הנקודות החלשות של כל תלמיד במהלך הלימודים ולהעניק לו את הזמן הדרוש לתרגל אותן עד להתגברות על כל קושי.

השיטה פותחה עם המטרה למנוע מהתלמיד להיכנס לבלבול (או להסתבך במהלך הלימודים), בכך שאנחנו מפשטים את נושאי הלימוד ומגישים אותם לתלמיד באופן הדרגתי, מבלי שהוא לומד דבר מורכב לפני שלמד את הדברים החיוניים כדי להבין אותו.

במסגרת הלימודים בשיטה הזו, כל תלמיד מקבל תכנית לימוד אישית, בהתבסס על מבדקי רמה מקיפים, ולומד ומתרגל כל פרק בתכנית ככל שנדרש, עד שמשיג את המטרות של הפרק לפני שמתקדם לפרק הבא.

שיטת הליקס פותחה במשך למעלה מחמש עשרה שנים, לפי ניסיון של אלפי שעות עבודה עם דוברי עברית שביקשו ללמוד אנגלית, תוך כדי איתור המכשולים בתהליך לימוד אנגלית כשפה זרה ויצירת מספר פתרונות עבור כל מכשול.

לימודי אנגלית בשיטת הליקס מתנהלים באמצעות מערכת אינטר-אקטיבית אינטרנטית, הזמינה בכל עת ומכל מקום.

המערכת מזהה כל תלמיד, מציגה לו את הקורסים המתאימים לו, מציגה את חומרי הלימוד, התרגילים והמבחנים, מקבלת את תשובותיו של התלמיד ומראה משוב מיידי על עליהן ומבצעת בקרה בזמן אמת על ביצועיו של התלמיד.

המערכת מכילה מגוון רחב של קורסים ללימוד אנגלית המיועדים לבסס ולחזק את כל המיומנויות החיוניות להבנה ושימוש נכון בשפה האנגלית.

תכנית הלימוד האישית של כל תלמיד מתבסס על מבדק רמה מקיף העוזר לנו לקבל תמונת מצב מדויקת של האנגלית של התלמיד ולאתר את הנקודות שצריכות שיפור.

בדפים הבאים נציג מספר נושאים שקשורים לשיטת הליקס כדי לתת מידע מקיף לאלו שמבקשים ללמוד אנגלית בשיטת הליקס או מעוניינים בפרטים אודות השיטה:

 • למי מתאים ללמוד בשיטת הליקס?

  שיטת הליקס לא מתאימה לכל אחד. גלה אם השיטה מתאימה לך או לא.

  המשך לקרוא 
 • התנהלות הלימודים בשיטת הליקס

  כל תלמיד הינו ייחודי. כך אנחנו מטפלים בכל תלמיד באופן אישי.

  המשך לקרוא 
 • למה ללמוד אנגלית בשיטת הליקס?

  יתרונות שיטת הליקס ללימוד אנגלית

  המשך לקרוא 
 • טבלת השלבים ללימוד אנגלית כשפה זרה

  רצף היכולות שיש לבסס כדי להצליח בלימוד אנגלית

  המשך לקרוא 
 • מאפייני שיטת הליקס ללימוד אנגלית

  מה הן הנחת היסוד בפיתוח שיטת הליקס?

  המשך לקרוא 
 • שאלות נפוצות

  כל השאלות והתשובות לגבי לימוד אנגלית בשיטת הליקס

  המשך לקרוא 
 • התפתחות שיטת הליקס ללימוד אנגלית

  רוצה לדעת איך שיטת הליקס התפתחה לאורך שנים?

  המשך לקרוא 
 • הכלים שלנו

  הכלים שלנו פותחו במיוחד כדי לעזור לכל דובר עברית ללמוד אנגלית לפי הצרכים האישיים שלו.

  המשך לקרוא