תלמידים מבוגרים ממליצים

מה שתלמידים מבוגרים מספרים על חווית לימודי האנגלית שלהם בשיטת הליקס:

יש בהחלט תוצאות וגם הלימוד עצמו הוא מהנה ונוח.

ברצוני להודות על תקופה ארוכה ומוצלחת של שיפור אנגלית.

התחלתי מאנגלית ממש בסיסית, בקושי ידעתי מילים, ואיך לנסח אותם במשפט וכו'.

כיום אני כבר יכול לדבר, לקרוא ולהבין, ברמה דיי טובה.

השקעתי הרבה כמובן, כי אי אפשר להצליח בלי התמדה ובלי לתרגל וללמוד הרבה גם בבית. אבל ביחד, אני רואה בזה הצלחה.

כמובן שדבר זה יעזור לי גם לאורך כל החיים, בכל פעם שאתקל במילה או משפט באנגלית, או כשאהיה בחו"ל.

אהבתי את הרעיון של לימוד עצמאי דרך המחשב ותרגילים מעניינים ומשפרים באתר והייתי ממליץ גם לכל מי שקצת חלש באנגלית, לבוא לשפר. יש בהחלט תוצאות וגם הלימוד עצמו הוא מהנה ונוח.

הייתי רוצה להוסיף שאולי יש מקום להקל קצת במבחנים כי לפעמים יש טעות הקלדה ולא טעות כתיב, ואז וצריך לחזור על המבחן מחדש, אז זה היה קצת מתסכל אבל התגברתי על זה.

תודה רבה על הכול,

זיו סימן טוב

חשבתי שאין סיכוי שמישהו יכול לאתחל אותי מחדש

אני בא  מרקע ללא שום ידע בסיסי באנגלית.

זאת אומרת שאני לא יודע לקרוא את האותיות נכון וחשבתי שאין סיכוי שמישהו יכול לאתחל אותי מחדש כלומר מאפס לגמרי.

היום אחרי שנכנסתי ללמוד בהליקס הכול השתנה. תוכנה משובחת ומתוכננת לכל הרמות ויחס מעולה. נותנים לך את האפשרות ללמוד בקצב שלך ולא פשרות, גם ברמה הבסיסית.

אתה תדע מה שאתה לומד בצורה שאתה לא כבול למקום להגיע כל יום אלא פעם בשבוע מקבל חומר ונבחן על החומר שעשית ופשוט עובד בבית בזמן שלך ובכיף שלך.

אהרון כ'

אני יכול להגיע לאן שאני רוצה!

את האמת, דיי חששתי בהתחלה להירשם ללימודים באמצעות האינטרנט. וכמובן ללמוד שפה זרה דרך האינטרנט.

לאחר שיחה של רבע שעה עם אנשי המקצוע של הליקס הבנתי שהגעתי למקום הנכון, כמו כן נכנסתי לאתר של החברה וקראתי ביקורות של תלמידים והופתעתי לטובה.

עד עכשיו, לאחר שסיימתי חלק מתכנית הלימודית שלי, אני מרגיש שקיבלתי את הדבר החשוב ביותר, ביטחון שאני יכול בגיל 35 להתחיל ללמוד שפה זרה, שכל כך חסרה לי ביום יום. (אנוכי איש הייטק)

בעזרת התוכנה של הליקס וכמובן בעזרת כוח רצון העלאתי את הרמה של האנגלית שלי בכמה דרגות, כמובן שהדרך עדיין ארוכה ....

התכונה הכי חשובה לדעתי בתוכנה היא, שיש אופציה לתרגל שוב ושוב ושוב, כלומר עד שאתה לא מקבל ציון 100 אתה לא מסיים את הקורס. ולדעתי זו אופציה מצוינת לצורך תרגול.

אני חוזר לנושא הביטחון, בתור איש מקצוע שעובד רוב שעות היום באנגלית, עם זה דיבור כתיבה קריאה והבנה .... לאט לאט אני מבין יותר וקורא יותר טוב, הנושא הנ"ל מקנה לי ביטחון שאני יכול להגיע לאן שאני רוצה!

אני מאוד ממליץ על לימודים באתר של הליקס, ישנה אפשרות להתחבר לתוכנה מתי שנוח לך, בכל שעות היממה, להבדיל ממכללה או בי"ס אחר ללמודי אנגלית שהשעות מוגבלות.

תודה רבה על התמיכה המקצועית והאנושית של הלי אימני

בברכה

איתמר ג' - תלמיד המכללה

לא היה לי מושג איך לקרוא

בעולם שלנו, ידיעת השפה האנגלית היא חובה ולכן חיפשתי דרך על מנת שאוכל לשפר את ידיעותיי בכל התחומים: קריאה, דקדוק, כתיבה ואוצר מילים.

יש לי קושי בלמידה בכיתה עם הרבה אנשים ואני זקוקה ליחס אישי וללמידה בקצב האישי שלי וכך הגעתי לחיפוש אחר אתר אינטרנט המלמד אנגלית.

מתוך מספר אתרים, "הליקס" הצטייר בעיני כאתר הרציני ביותר, בעיקר עקב שאלוני ההתאמה בתחילת ההרשמה, השיחה המפורטת עם נציג השירות לאחר מילוי השאלון והתאמת תכנית לימודים אישית מיוחדת המתאימה לי, על פי הצרכים שלי.

עלות הקורס יקרה, מה שהיווה שיקול משמעותי עבורי האם להירשם, אך עקב החשיבות הגבוהה של האנגלית כיום, החלטתי להשקיע סכום זה.

נכון להיום, סיימתי את החלק הראשוני של לימוד קריאה. בעבר, הייתי מסתכלת על טקסטים ולא היה לי מושג איך לקרוא ובכך זה גם פגע ביכולת הדיבור שלי, מכיוון שלא ידעתי איך לבטא מילים שלא הכרתי. כעת אני יכולה להגיד כי הביטחון שלי עלה, אני לא נבהלת כאשר אני רואה מילים שאיני מכירה ומצליחה לקרוא בצורה טובה הרבה יותר.

צורת הלמידה טובה בעיני ממספר בחינות:

1. הזמן- אני מחליטה מתי נח לי ללמוד ואיני תלויה בזמנים של אנשים אחרים. האתר זמין 24 שעות ביממה.

2. צורת הלמידה- האתר מסביר צליל אחר צליל לאט ובבהירות איך לקרוא אותו, ישנם קבצי קול העוזרים להבין איך לבטא את הצליל לבד ובצירוף מילים. היה עליי לכתוב לאחר מכן את המילים על סמך שמיעה בלבד, מה שנתן לי אינדיקציה לוודא שאכן הבנתי את החומר הנלמד. כמו כן, בכל שלב היה אוצר מילים, שתרם מאוד להגברת ידיעתי בשפה זו. כמו כן, המערכת מאתרת את המילים בהם נתקלתי בקשיים וחוזרת איתי עליהם.

3. סדר- בכל קורס ישנם דפי מידע המסכמים את הצלילים שנלמדו, ניתן לחזור לקורסים חוזרים ולעיין בהם על מנת לחדד ולזכור את הנושאים הקודמים שנלמדו.

4. הצוות- לאחר סיום כל קורס, התקשרו אלי על מנת לוודא שהבנתי את החומר, שאני יודעת לקרוא ושאין לי שאלות. הזמינות הייתה ברמה גבוהה וניכר היה הדאגה, האכפתיות והמענה שקיבלתי לכל שאלה ובקשה ביעילות ובמהירות.

לאור כל האמור לעיל, אני ממליצה בחום על האתר. הלימוד מתבצע בצורה נעימה וכיפית מול המחשב, ללא תלמידים נוספים, בקצב וברמה המותאמת אישית אליי.

במהלך כל הדרך, מתייעצים עם התלמיד בנוגע לרצונות ולדרישות שלך, אך יש לציין שאני סומכת על הלי שהוא יודע להתאים עבורי את התכנית הטובה ביותר בשבילי על פי שיקול דעתו. התחושה היא שהוא מקצועי ויודע על מה הוא מדבר.

בהצלחה:)

כיסופית ב'

מי שישקיע יצליח!

לחברת הליקס שלום רב!

ברצוני להודות לכם על חווית לימוד האנגלית בחברתכם.

לימוד האנגלית היה מבוסס ומובנה בצורה מעניינת, הלימודים התנהלו בקצב האישי עם מעקב של המורה, באבחון ותיקון הנדרש בידע, בהגייה ובהבנה.

הלימוד היה מבוסס על תוכנה מעניינת המאפשרת לתלמיד לבסס את ידיעתו בצורה מושלמת. על זאת אני אומרת: מי שישקיע יצליח!

בתוכנה זו מופעלים: ראיה, שמיעה, הבנה, זיכרון וחוויה.

מניסיוני כמורה ותיקה במשרד החינוך, אני ממליצה לכל תלמיד שרוצה ללמוד אנגלית כהלכה, ללמוד בחברת הליקס.

בברכה ותודה

יהודית מ' ג'

יש תמורה לאגרה

כשהתחלתי לחפש מורה/בית ספר לאנגלית, חיפשתי באינטרנט ועברתי על כמה אתרים שונים בתחום ולא התרשמתי כל כך ממה שהופיע שם, חיפשתי שיטה סדורה ומעמיקה שתענה על הצרכים הספציפיים שלי, למשל: פערים בהבנת הנקרא, תחביר, דקדוק וכתיבה נכונה כמו גם קריאת טקסטים בצורה נוחה וללא מאמץ.

כשהגעתי לאתר הליקס, קראתי בשקיקה את המאמרים השונים שהלי כתב בנוגע לכל הנושאים שהצגתי לעיל, והופתעתי לראות את ההבנה המעמיקה שלו בתחום והרגשתי שכדאי להירשם לקורסים שהוא מציע כי ההרגשה היא שאתה בידיים טובות.

אני בלמידה בבית הספר "הליקס" כבר 3 חודשים והתחושה שלי ש"יש תמורה לאגרה", מסבירים לי בנעימות ובטוב טעם על הנושאים שאני מתקשה בהם.

החלק בצורת הלימוד שהכי התחברתי אליו הייתה האפשרות ללמוד בכל זמן ובכל מקום. יתרה מזאת, עצם העובדה שהמערכת משמשת כ"מורה" והיא כל הזמן לרשותך מאוד מצאה חן בעיניי.

דבר אחד שמאוד הועיל לי זה ההבנה של צירופי האותיות, דבר שלא שמתי לב אליו לפני שהתחלתי ללמוד בהליקס.

למען הגילוי הנאות: למדתי לפני כן בבית ספר לאנגלית בשם "ברליץ" ומה שאפשר לומר שהשיטה שם פשוט לא התאימה לי והעבודה הייתה מאוד "חפיף" – בשונה לגמרי ממה שקורה ב"הליקס". לדוגמה, הקורס הראשון שנתנו לי היה קרוא וכתוב ולמען האמת די התפלאתי כי ידעתי לקרוא ולכתוב, אבל מסתבר שלא ידעתי באמת לקרוא ולכתוב וזה למשל הראה לי עד כמה הגישה של הלי יסודית והדרגתית.

ההמלצה שלי לכל מי שקורא\רואה את המכתב הזה, אל תחשבו פעמיים! פשוט רוצו והירשמו לקורסים הנפלאים של הליקס ורק תצליחו והביטחון העצמי שלכם באנגלית יעלה פלאים.

ושוב אני רוצה להודות למר הלי אימני על השירות הנפלא שהוא מעניק.

אוריאל ו.

כאן הבנתי שמדובר בדרך שונה חדישה ומעניינת

למשך הרבה זמן חיפשתי את הדרך הנכונה ביותר ללמוד את השפה האנגלית, דרך שתעזור לי בהתמודדות עם מכשול שמלווה אותי מהילדות ושלא הצלחתי להתגבר עליו.

עוד לפני שנרשמתי לשירות, צפייתי באתר ומאוד אהבתי את ההסברים במצגות הוידיאו שהסבירו על דרך הלימוד ועל הקושי בקריאת מילים ואותיות (משם נובע הקושי הראשוני שלי בשפה).

כאן הבנתי שמדובר בדרך שונה חדישה ומעניינת שאוכל ללמוד את השפה ועל כן אני רוצה להודות לכם.

עם תחילת הלימודים באתר הליקס, קיבלתי את המוטיבציה לתרגל ולהשקיע בלימוד השפה עם כלים אשר בונים את הבסיס לשימוש נכון באנגלית.

התכונה שהכי מצאה חן בעיני היא העבודה מול מחשב שמאפשרת לי לתרגל בקצב שלי ולהכניס את עצמי למחויבות ומשמעת עצמית לתרגל.

נוסף על כך, שיטת הלימוד מאפשרת לתרגל מכול מקום שאני נמצא ולהתקדם בלמידה בצורה יותר מהירה.

באפשרותי לקרוא לכתוב ולשמוע מילים וצלילים באנגלית דרך התוכנה ולפתח את הבסיס של האנגלית שלי.

אני יכול לתרגל חומר שלא ברור לי כמה שצריך עד שהוא נקלט.

וכמובן, יש לי את האפשרות להתייעץ עם צוות התמיכה של האתר לגבי תוכנית הלימוד ותרגול קריאה.

הייתי ממליץ בחום על השירות מכיוון שהוא נתן לי אפשרות אמיתית ללמוד את השפה האנגלית לאחר שבלימודי בית הספר ולימודי התואר לא מצאתי את עצמי במהלך לימודי אנגלית. השיטה שמאפשרת לעבוד מול מחשב בשלבי למידה שמבוססים אחד על השני מאפשרים לי לעשות זאת בצורה יותר יעילה.

תודה

עידן א'

פעם ראשונה שיש לי הרגשה שאני בדרך הנכונה

היה לי מחסום גדול בקריאה. כתוצאה משיטת הלימוד המיוחדת נפרץ מחסום זה וכיום אני יכול לקרוא ואוצר המילים שלי גדל.

העבודה הפרטנית מול המחשב מאפשרת לך גישה לשיעור בכל עת שתחפוץ.

תוכנת הלימודים בנויה באופן מתודי נכון המסייע לך להגיע להצלחה.

כל שלב שאתה מצליח נוטע בך את הרצון להמשיך.

השיטה והזמינות ללמוד בכל עת שתרצה העניקו לי את הרצון ללמוד.

פעם ראשונה שיש לי הרגשה שאני בדרך הנכונה.

אלי א'

דואגים שתדע כל שלב בזמן שלו בלי לדלג על שלבים

סיפור ההצלחה שלי:

קצת על עצמי:

אני בחור בן 33, בוגר הנדסאי מחשבים בטכניון.

אני עיוור וכבד שמיעה ומאוד רוצה להתקדם ולהמשיך לפתח את הידע שלי בתכנות והדרך הכי טובה לעשות זאת בשבילי היא למידה עצמית.

מניסיון שלי למידה עצמית בתחום התכנות אפשרית אך ורק בספרות האנגלית.

חיפשתי שנים דרך ללמוד אנגלית בצורה טובה ויעילה.

ניסיתי מספר דרכים כולל קריאה של מאמרים ועוד.

חיפשתי ברשת ואחד האתרים שנתקלתי בהם היה הליקס.

מכל מה שקראתי השיטה של הליקס הכי התאימה לי והחלטתי לנסות.

הסברתי למנהלי האתר את הבעיות שלי ואת החשש שלי שלא אוכל להסתדר עם המערכת מבחינת נגישות.

מנהלי האתר היו מאוד קשובים ונתנו לי את האפשרות לנסות ולראות איך המערכת עובדת.

לאחר מספר שעות ניסיון במערכת, החלטתי לקנות שעות ולנסות ולראות אם זה מה שאני מחפש.

יש לציין נקודה מאוד חשובה: הליקס לא סתם נותנים קורסים וחושבים רק על הכסף! הם עושים מבחנים אישיים ומתאימים את הרמה הדרושה כדי שהלימוד יהיה יעיל!!

כיום אני לאחר שימוש של 200 שעות במערכת ויודע שיש לי עוד לא מעט שעות אבל בהחלט יודע ומרגיש שאני בדרך הנכונה כדי לקבל בסיס טוב ואת הכלים הנכונים כדי להתקדם לרמה הדרושה לי בשפה האנגלית.

כל מקצוע דורש אימון/תרגול, ועל אחת כמה וכמה ברכישת שפה, ובמערכת יש חומר תאורתי מצוין וברור עם דוגמאות מפורטות ותרגול תואם.

לציין שגם כאן היו בעיות נגישות שמנהלי האתר דאגו לפתור ולא ניסו להתחמק ודאגו שאני אקבל את כל הכלים שכל תלמיד מקבל.

אחת השאלות שלי בהתחלה היו מי עוקב אחר ההתקדמות שלי ואיך אדע שאני מתרגל מספיק ואת התשובה הזאת הבנתי רק לאחר שימוש במערכת.

אנגלית היא שפה מאוד חשובה ובמיוחד למי שמתעסק בתכנות ואני מאוד מאוד ממליץ על המערכת של הליקס.

אין קיצורי דרך בלימוד שפה או מקצוע כזה או אחר ובמערכת של הליקס דואגים שתדע כל שלב בזמן שלו בלי לדלג על שלבים.

יש לי עוד שעות רבות במערכת ואני בטוח שעוד אגלה דברים טובים.

לסיכום: מי שרוצה ללמוד אנגלית או לשפר את הידע שלו באנגלית ולקבל את הכלים הנכונים בשפה זה הוא המקום!!!

מומלץ בחום ואם יש עיוור שמתלבט בגלל נגישות הוא יכול בכיף לפנות למנהל האתר והם יקשרו אותו איתי במידת הצורך.

בהצלחה רבה לכולם

שרון פ'

חוויה מאתגרת, בטחון ורצון להמשיך ללמוד

לא חשבתי שאי פעם אגיד שכייף ללמוד אנגלית.

הודות להלי ושיטת הלימוד הייחודית שלו, חווית הלמידה שלי השתנתה לגמרי.

שילוב בין יחס אישי והשיטה, שמאפשרת לבנות את הידע שלב אחרי שלב, יוצר חוויה מאתגרת, בטחון ורצון להמשיך ללמוד.

ממליצה בחום.

גליה ב'

לא ידעתי אם אצליח ללמוד בכוחות עצמי

לפני שהגעתי להליקס הייתי בבית ספר מאוד ידוע ללימודי אנגלית (ברליץ) ושילמתי המון כסף: היה קשה להבין את המורה, שלחו אותנו ללמוד מחוברת והרגשתי שאני שוברת שיניים, ובנוסף בקבוצה שלי היו תלמידים ברמה מאוד נמוכה וזה היה זוועה. יום אחד הספיק לי ועזבתי. אנו חיים בעולם שקונים מפרסומות ונופלים בפח...

כשנציג של הליקס דיבר איתי בטלפון על לימוד אנגלית באינטרנט מהבית חשבתי שעוד פעם מנסים לעבוד עלי, חשבתי שהלימוד שם לא יהיה רציני ושזה לא יהיה אפקטיבי, בגלל שזה לא מותג שמופיע בטלוויזיה, ו...גם לא ידעתי אם אצליח ללמוד בכוחות עצמי.

היום, חודש וחצי לאחר מכן, מה שקיבלתי מהשירות זה שכבר למדתי קריאה נכונה באנגלית!!! זה קרה בזכות הלימוד ההדרגתי של הצלילים של צירופי אותיות, לימוד במנות קטנות עד שאת מבינה. למרות שחששתי בהתחלה, גיליתי שזה טוב לי ללמוד בצורה עצמאית - אני מתקדמת כמו טיל ואני קובעת את לו"ז הלמידה כפי שנוח לי.

למידה באופן עצמאי הרבה יותר טובה מלמידה מול מורה פרטי. לדעתי גם המורים הפרטיים צריכים לעבוד עם שיטת הליקס, כי זאת שיטה מצליחה.

עכשיו קל לי ללמוד אנגלית, השיטה והאתר פשוטים וברורים מאוד. הלימוד מסודר ברצף הנכון לפי הנוסחא הנכונה ללמידת אנגלית. עשיתם עבודה טובה וכל אדם יכול ללמוד בשיטתכם, בצורה מאוד ברורה וקלה להטמעה כי זה עשוי נכון וגם השירות מהיר, אדיב ומעולה. החומר מועבר בצורה ברורה וקלילה, ותמיד ניתן לחזור אחורה וללמוד שוב.

גיליתי שמדובר בחברה רצינית...ולמרות זאת אתם זולים יחסית לאופציות אחרות.

יש יותר טוב מזה!?

אני ממליצה לכולם ללמוד בשיטת הליקס בגלל ההצלחה האישית שלי - אני סוף סוף לומדת ומצליחה.

תודה ענקית - אני מודה לכם על כך שאני יודעת שאדע אנגלית על בורייה!!!

זהבה ב'

ידע שלא נעלם אחרי יומיים!

הגעתי למרכז לימוד הליקס די סקפטית לגבי היכולת שלי ללמוד אנגלית ולהצליח.

הרבה שנים ניסיתי מלא שיטות, מורים פרטיים, לימוד דרך Internet, ללא כל התקדמות. חוסר הביטחון שלי נשאר באותו מקום.

כבר בשיעור הראשון שלי כאן אני הבנתי עד כמה טעיתי שחשבתי שאין שיטות חכמות ללמוד אנגלית. בצורה פשוטה והגיונית, אני מתקדמת שלב אחרי שלב ומתחילה לקבל ביטחון.

לא יאומן עד כמה שגויה הייתה דרך שלמדתי בה. המורה שלי, הלי, יודע לזהות בעיה או קושי בהבנת החומר, לתקן ולהראות נקודות חשובות להבנה. שיעור בנוי בצורה אינטואיטיבית לתלמיד, מאוד יעיל, בונה זיכרון לטווח ארוך. לוגיקה מאוד ברורה, כתוצאה מכך אני יוצאת משיעור מלאת מידע שלא נעלם אחרי יומיים, אלא מבוסס, יושב בראש ועוזר להתקדם בנושא הנלמד משיעור לשיעור.

יש הרגשה שהתלמיד בונה בסיס מאוד יציב וכל זה בצורה עצמאית מאוד. אני מאוד מרוצה שסוף סוף מצאתי מקום שבו לאנשים איכפת שאלמד אנגלית, אבין אותה וארגיש בטוחה לדבר חופשי.

אנה מ.

היה לי כף ללמוד!

שלום רב,

לסכום, תקופת לימודי אנגלית בשיטתכם הייתה מאוד חשובה.

השיטה הסדורה ואפשרות ללמוד בקצב שלי הייתה מעניינת מאוד, והיה לי כף ללמוד!

כל פעם שפתחתי את האתר חשתי שאני לומד עוד משהו חדש ומבין את התהליך.

הלי, רציתי לציין את השקעתך במחשבה דידקטית נכונה ויסודית.

כל הכבוד!

איציק ר'

יתכן שלא הייתי צריכה שיעורי עזר בגילי המופלג

להלי תודה,

תודה על שלימדת אותי להבין לחשוב ולא לנסות להיזכר.

תודה שלימדת אותי איך לפרק משפטים ואז לראות את השלם.

תודה על הסבלנות וההשקעה.

אם היו מורים כמוך לאורך השנים, יתכן שלא הייתי צריכה שיעורי עזר בגילי המופלג.

תודה

ציפי

התסכול הרב והאנרגיה שהשקעתי בלימוד אנגלית...

היי, הלי

השיחות עימך וכל צורת הלימוד שלך בכל השנה האחרונה, מביאים לתוצאות נפלאות יוצאות דופן אצלי --- אנסה להביע במעט את תחושותיי. 

אני רוצה מאוד להודות לך על כל הדרך שבה אתה מלמד תלמידים ועל כל העצות שלך.

אתמול בניתי משפטים באנגלית ב passive והלימוד מכך היה עצום לאין שיעור. הלימוד בדרך שאתה מלמד, אכן אין שום השוואה לתרגול מתוך אתרים באינטרנט או להשלמת משפטים בספרי דקדוק שונים למול השיטה שאתה מכוון.

אני כותבת את השורות הללו ממש מתוך הרגשה אישית חזקה שבה חוויתי את הפער העצום בין ההתקדמות וההפנמה של החומר אתמול שבניתי משפטים לבד לבין התסכול הרב והאנרגיה שהשקעתי בלימוד אנגלית כל השנים.

גם מבקשת לציין שוב את הנושא האישי, את אשר הדגשת על העובדה שאדם צריך לפתור בעצמו את הבעיות שלו, התחושה וההתמודדות עם הדברים מתוך גישה כזו כבר הביאה אותי בימים אחרונים לתוצאות מדהימות.

אני שמחה מאוד שפגשתי אותך ואני מודה לך מקרב לב על כל עזרתך עד עתה ומקווה שאוכל להשיב לך.

ת. ב.

השגתי ביטחון!

לפני שהגעתי למרכז הליקס לא ידעתי לקרוא אנגלית בצורה נכונה ואי הכרה של מבנה המשפט לא אפשר הבנת הנקרא גם כשידעתי את תרגומי המילים.

בתחילת הקורס למדתי את הגיית האותיות, צירופי אותיות והגייה נכונה של המילים.

עם הזמן, ביססתי את הקריאה ודיבור באנגלית והשגתי ביטחון בקריאה נכונה ואפשרות להתמודד עם תרגום משפטים באנגלית.

הלימודים כאן יסודיים, תוך התקדמות לפי היכולות האישיות שלי עם מענה מספק לכל קושי.

אגב, אני מרגיש שיפור בהכרת הדקדוק העברי וגם שיפור ביכולת לעבוד עם מחשבים.

אני ממליץ ללמוד כאן אנגלית לכל מי שמעוניין ללמוד אנגלית בצורה יסודית.

אבישי ע'

 

מה שהובטח קויים!

בהמלצת מורה שאני מאוד מאוד מעריך הופניתי למרכז הליקס ללימוד אנגלית.

כמו כל בית ספר, תמיד תמיד ישנן חששות אל מול העתיד. להפתעתי, או שלא, מה שהובטח קוים. אני כבר שלושה חודשים פה ועלו על הבעיות שעד היום לא הייתי מודע עליהם.

למדתי בעבר גם בשגרירות הבריטית וגם בוול-סטריט ולא הגעתי מעולם למצב הנוכחי היום.

פשוט מדהים! אני נהנה מכל רגע. השיטה עובדת ואני מתקדם בכל שיעור ושיעור.

אין לי ספק שזהו המקום האמיתי ללמוד אנגלית כי מאבחנים את הבעיה, יודעים לטפל בה ויש הצלחה גורפת לאלו שנמצאים סביבי.

תודה לאל ותודה להלי

אורן מ'

החלום שלי יכול להתממש!

מאז שהייתי קטנה מאוד חלמתי לדבר, לקרוא ולכתוב אנגלית ברמה גבוהה מאוד. החלום שלי היה שאף אחד לא ישים לב שהאנגלית אינה שפת אם שלי. אני בחורה אמביציונרית שדואגת להשיג את המטרות ששמה לעצמה. מאחר ובכל הלימודים שלי הפורמאליים השגתי ציונים גבוהים מאוד – החל מהבית ספר יסודי ועד התואר השני, לא חשבתי לרגע אחד שמטרה זו שהצבתי לעצמי לא תושג.

להפתעתי ואכזבתי הרבה גיליתי שהשנים עוברות, אני משקיעה זמן וכסף, אני חורקת את השיניים באנגלית ומנסה בכוח לקרוא חומרים באנגלית – אבל החלום האמיתי שלי לרמת האנגלית הגבוהה עדיין רחוק.

השקעתי המון זמן וכסף וזיעה מיותרת , אבל התוצאות ביחס להשקעה היו נמוכות מאוד. כמו כן, רכשתי הרבה תיאוריות מוטעות על איך נכון ללמוד אנגלית ומהי אנגלית נכונה. היה לי הרבה ידע אבל מאוד לא מאורגן ולא ברור.

עד שפגשתי את הלי. כאשר התחלתי ללמוד במרכז הליקס הבנתי שאני עושה את הדבר הנכון למימוש חלומי זה. 

גיליתי שיש דרך פשוטה ומאורגנת מאוד ללמוד את השפה. גיליתי שהחלום שלי יכול להתממש.

פשוט מאוד – יש שיטה שעובדת. וזה לא קלישאה.

הבנתי שהדרך הנכונה לידיעת שפת האנגלית – זה היכולת העצמאית ללמידה. הבנתי שבהתחלה אשקיע הרבה אבל אח"כ אקצור את הפירות.

התכונות שמצאו חן בעיני הן:

  • הגינות,
  • יושר,
  • רצינות (לפעמים יותר מידי),
  • יסודיות (לפעמים יותר מידי),
  • רצון יפה שהתלמיד יצליח ויהיה עצמאי,
  • ארגון,
  • ידיעה מראש מהי הדרך שבה התלמיד צריך לעבור ועבודה לפי זה עם הדרגתיות מתאימה

לאחר תקופה מסוימת אצל הלי והשקעה בלימוד בהתאם להנחיותיו הייתי מסוגלת לקרוא עיתון יומי באנגלית, אני גם התקבלתי לאוניברסיטה בחו"ל והייתי מסוגלת ללמוד שם סמסטר שלם באנגלית.  

אני ממליצה בחום על לימודי אנגלית במרכז הליקס כי זו השיטה שעובדת לרכישת שפת האנגלית.

מי שרוצה להיות תלוי במורים כל ימי חייו שילך למקום אחר.

מי שרוצה להיות עצמאי ולשלוט בשפה ולהרגיש שהוא ממצה את יכולותיו – הלקיס הוא הכתובת.

השיטה והדרך טובים ומצוינים בקנה מידה עולמי – פשוטו כמשמעו. המסירות וההגינות כלפי התלמיד גבוהים מאוד ויוצרים מחויבות של התלמיד כלפי הלימוד ורצון להוכיח וdrive- פנימי ללמוד ולהגיע להישגים.

תרצה

למה אני עסוק בצילום המילים ולא במשמעות שלהם?

שלום הלי.

כשהקשבתי להרצאה על קרוא וכתוב הבנתי איך אני צריך לקרוא גם בעברית והבנתי למה אני עסוק בצילום המילים ולא במשמעות שלהם ולכן למה קשה לי ליישם.

באותו רגע הבנתי משפט שלמדתי לפני 12 שנה וטחנתי אותו ללא הצלחה, הבנתי אותו ואיך ליישם בחיים. זה כל כך פשוט.

בטיפ על האוצר מילים באנגלית, אני הבנתי איך נכשלתי בלימוד האנגלית בעבר כאשר ראיתי מילה אחת במשמעות כלשהי ולא הצלחתי לחבר אותה במשפט כי זה לא הסתדר.

וגם למדתי איך להשתמש בנתון על העברית.

תודה,

מנחם

גם כשהגעתי לכאן, הגעתי עם חששות רבים

מאז שאני זוכרת את עצמי, רציתי ללמוד אנגלית אבל כל הניסיונות שלי נכשלו. תחושות התסכול וחוסר ביטחון ליוו אותי כל השנים, עד ששמעתי מחברים על מרכז הליקס ועל השיטה.

גם כשהגעתי לכאן, הגעתי עם חששות רבים. שיתפתי את ההתלבטויות שלי והציעו לי לקחת חודש ניסיון עם תרגול מהבית. כבר בשיעור הראשון יצאתי עם תחושה שאני בדרך הנכונה.

היום, אחרי חודש של לימודים, אני יודעת לקרוא נכון ואוצר המילים שלי גודל. אני מאוד מאושרת ומלאת תחושת סיפוק.

תודה רבה לך הלי. הרצון שלי להמליץ עליך בא ממניע שיש עוד הרבה אנשים כמוני, ואם אני מצליחה, הרבה יכולים להצליח.

יפית ש'

אני יכול להמשיך בתרגילים מכל מקום

כשהגעתי בפעם ראשונה מאוד חשוב היה בשבילי שאקבל ייעוץ ראשוני והמורה המלמד יהיה גבר ולא אישה. כך אני מרגיש יותר בטוח והתהליך הלימודים הרבה יותר ידידותי עבורי.

גם כן שמתי לב בפגישה הראשונה שהמחיר של הקורסים הוא לא גבוה והבנתי שאני יכול להסתדר אותו. בתחילת הלימודים היה לי חלום להגיע לשלב שאבין סרטים אמריקאים ללא כתוביות. לצערי זה עדיין לא קרה, אבל אני בדרך.

קודם כל אני מודה לך מאוד ששכנעת אותי להתחיל מצירופי אותיות שעזר לי המון במהלך הלימודים. עכשיו אני קורא עיתונות ישראלית באנגלית, כמובן משתמש במילון, אבל מספר פעמים שאני נאלץ לפנות אליו הולך וקטן.

אחד מהגדולות של הקורס הליקס היה שאני יכול להמשיך בתרגילים מכל מקום והייתה לי אפשרות להתקשר ולקבל הסברים בטלפון. אווירה לא לחוצה בבית הספר וחוסר דברים שהיו עלולים להפריע לתהליך הלימודים, כגון: מספר גדול של אנשים, הרבה כיתות לימוד, אי יכולת לשאול ולקבל תשובה בכל זמן.

הייתי ממליץ והמלצתי על קורס הזה בעיקר לילדים של חבריי ברגעים שעלה הנושא של שיעורי עזר.

בכל מקרה אני רוצה להודות לכל הצוות של בית ספר הליקס, להגיד תודה ענקית לך הלי אישית, ובעוד מספר חודשים אני מתכנן לחזור ולהמשיך בקורסים נוספים בכדי להמשיך ולעלות את הרמה שלי באנגלית - והפעם מדוברת.

יוני פ'

Sale

Unavailable

Sold Out

לתחילת הדף