תפריט
סל הקניות 0

מאמרים — Teacher Articles

גישתך לתלמיד - Your Attitude Toward The Student

מאת Hellie Imani בתאריך

התייחסותך לתלמיד עלון הדרכה למורים מתאריך 28 יולי 2006 התייחסות: גישה, עמדה או יחס של אדם וההתנהגות הנובעת מהם; דרך התנהגות של אדם אל מישהו או משהו. מקור: רב מילים של שויקה, המילון השלם. אחד הדברים החשובים ביותר שתורמים להצלחתו של תלמיד בלימודיו הוא ההתייחסות של המורה כלפיו. התייחסות נכונה תביא לפריחה מדורגת של התלמיד. התייחסות לא נכונה תדרדר את התלמיד. במהלך ניסיוני להכשיר מורים לאנגלית, הבחנתי בהתייחסות לא נכונה מצד חלק מהם. ההתייחסות הנ"ל מקורו ברצון טוב של המורה ולא בכוונות רעות, יחד עם זאת, היא לא מועילה לתלמיד. כך זה עובד: למורה יש רצון עז לעזור לתלמיד. בכל...

המשך לקרוא →


רשימת מילים חשובות בלימוד אנגלית - List of Important Words in Learning English

מאת Hellie Imani בתאריך

רשימת מילים חשובות לביסוס תשתית האנגלית

להלן רשימה של חלק מהמילים שהתלמידים חייבים לדעת כדי להצליח בלימודי האנגלית. אתה צריך לדעת את משמעויות של המילים האלה בברור כך שתוכל להבהיר אותם לתלמיד שלך בקלות.

את המילים האלו התלמידים ילמדו במהלך התקופה שבה הם רוכשים אוצר מילים בסיסית. המטרה היא שתדע אילו מילים חיוניות וכך תוודא שהתלמיד ממש מבין אותם כשהוא נתקל בהם בטקסטים שהוא קורא .לא כדאי ללמד את המילים האלה בלי שהן מופיעות בטקסט מכיוון שהתלמיד לא רואה דוגמאות וזה עלול להכביד עליו.

המשך לקרוא →


איך לבסס אוצר מילים למתחילים - How to Establish Vocabulary for Beginners

מאת Hellie Imani בתאריך

איך לבנות אוצר מילים למתחילים

תלמידים מתחלים צריכים לרכוש כמות ראשונית של מילים כדי שיהיה אפשר ללמד אותם דקדוק בסיסי בשלב מאוחר יותר. אלה תלמידים שסיימו ללמוד קרוא וכתוב או תלמידים שחלשים במילים (לפי האבחון).

לשם כך אנו משתמשים בספרים בסיסיים:

המשך לקרוא →


תרגילים ומשחקים לפיתוח אוצר מילים - Vocabulary Establishment Exercises and Games

מאת Hellie Imani בתאריך

רשימת תרגילים ומשחקים לביסוס ותרגול אוצר מילים באנגלית

להלן רשימה של תרגילים ומשחקים לביסוס ותרגול אוצר מילים באנגלית.

תרגילים אלו מיועדים בעיקר לשימוש בשיעור פרטי או בשיעור עם קבוצה קטנה של תלמידים.

המשך לקרוא →


נכונותו של התלמיד ללמוד - The Pupils Willingness to Learn

מאת Hellie Imani בתאריך

נכונותו של התלמיד ללמוד

נכונותו של התלמיד ללמוד הוא הדבר החשוב ביותר שצריך להתקיים כדי שהוא ילמד בכלל. אם אין לו נכונות, הוא לא ילמד באמת, אפילו אם הוא יבצע את הוראותיך.

אם יש לו נכונות, אפשר ללמד אותו כל דבר ובלבד שמלמדים אותו בצורה נכונה ולא הורסים את נכונותו ללמוד בגלל שיטות הוראה לא יעילות.

המשך לקרוא →לתחילת העמוד
מבצע

לא זמין

אזל במלאי